Ben Kim Miyim? Şöyle ki:

24 yaşındayım. Yarışmaya İstanbul'dan katılıyorum :p Yemek yapmayı, alışverişi, öykü yazmayı, arkadaşlarımla tabu, monopoly, trivial pursuit oynamayı ve yüzmeyi seviyorum.

Bir de itiraf etmeliyim ki ben bir blog - özellikle moda ve yemek blogları- bağımlısıyım. Şu sıralar moda bloglarının yanısıra "sosyal medya" ve "sosyal medya pazarlaması" konularına da ilgi duyuyorum.

Tabii ki nefret ettiğim şeyler de var. Öncelikle aşırı iyimser ve hayalperest insanlara katlanamıyorum çünkü ben iflah olmaz bir realistim - ama arkadaşlarım realistten çok karamsar olduğumu iddia ediyor :p

Bunlar dışında oldukça mızmız ve çekilmesi zor bir insan olduğumu da eklemek zorundayım sanırım. Burdan arkadaşlarımın da kulaklarını çınlatayım :)


I'm a 24 year-old girl frm Istanbul. I love cooking & sharing new recipes, shopping, swimming, writing short stories & poems, n' I love playing board games with my friends.

I'm an addict of blogs, esp. fashion & cooking blogs. Recently I''ve been interested in the concepts of "social media" and "social marketing", too.

There are also things I hate. First, I can't stand too optimistic and quixotic people 'cos I'm a realist - however my friends claim that I'm a pessimist rather than a realist :p

I have to add that I'm very querulous and it's hard to get along with me. Speakin' of which, thx my friends :)