Salı, Ağustos 16, 2022

İyi gelen şeylerde bugün :)

Bir haftadır güne Sevgili Momentos'un podcastleri ile başlıyorum. Momentos o kadar güzel anlatıyor ki... Dinlerken bir sakinlik geliyor, zihnim dinleniyor, nefes alıyorum :)


Tüm bölümleri dinledim hatta bitince bazı bölümleri tekrar tekrar dinledim :) Bölümleri bitirdiğim için üzgünüm :( Yeni bölümü dört gözle bekliyorum her gün :) Derken az önce yeni bölüm geldi ve hemen dinledim. Dinlemek yetmedi hemen Momentos'a yazdım aklımdan geçenleri. Bugünkü podcastteki adama gıcık oldum. Herkes gider Mersin'e, adam gitmiş tersine! Mevzuyu anlatmayayım, kendiniz dinleyip öğrenin :)) 

Bu sabah günlük Momentos'umu alınca başka podcastlere de bir bakayım bari diyerek birazcık dolaştım Spotify'da. Baktığım ikinci podcast Deniz Dülgeroğlu'nun Merdiven Altı Terapi'sini sevdim. Özellikle şu bölüm hislerime tercüman oldu :)


Gezerken rastladığım başka bir podcastin konusu da tam benlik hatta belki tam sizlik de olabilir :)) Podcastin başlığı: Bir Gün Yapacağım (ama bugün değil)


Podcastlere bakmaya devam ediyorum. Tüm günü podcastler ile geçirmeyi planlıyorum. Beğendiklerimi yine yazarım :)

Şimdilik Hoşçakalın 🙋🏻‍♀️

22 yorum:

 1. pikuuu teşekkürler bir dolaşayım mademsi ben dee :)

  YanıtlaSil
 2. Merhaba Manxcat, nasılsınız :) çalışırken kulaklığında sürekli podcast dinleyen biriyim. Sevgili Momentos'un "Blog Dünyasında Bu Hafta" podcastlerini biliyorum ama diğer konulardaki içeriklerini de takip etmem gerekiyormuş.
  Ayrıca son önerdiğiniz podcasti az önce dinledim. Malesef ben de tam bu tip üşengeç bir insanım ama bir gün bundan kurtulacağım (bugün değil :p)
  Yeniden selamlar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Taha :)
   Bir gün ama bugün değil :))) Motto gibi, hemen kapılıyor insan :D Selamlar, sevgiler 🙋🏻‍♀️

   Sil
 3. ütü yaparken utube dan haber yorum dinlemek yerine podcastlere geçsem daha iyi olucak

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haberlerden özellikle uzak duruyorum. Haber yorumları konusu ise daha da boğuyor beni. Konuşup konuşup ya da dinleyip dinleyip hiçbir şeyi değiştirememek çok yıpratıcı. Podcastler daha dingin, daha iyi hissettiriyor.

   Sil
 4. Hahahahahah... yazışmaları "Siyah ve Mavi" yayınını hatırlayıp bir kez daha güldüm. Hıımm.. ben insanları sıkmamak, vakitlerinden çalmamak için yayınları oldukça kısa tutuyordum ama demek ki gün içine bir yayın daha ekleyebilirim. :)))
  Canım benim çok teşekkürler.. <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen ekle bir bölüm daha 🤩 Vakti olan dinler, olmayan biriktirip keyifle uzun uzun dinler 🥰

   Sil
 5. Merdiven altı terapi benimde bayıldıklarimdan.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her gün mutlaka Momentos ve Merdiven Altı Terapi dinliyoruz biz kahvaltıda :)

   Sil
 6. Podcastlere tam alışamadım Mrs. Kedi. Sadece sevgili Momentos'un yayınlarını izlemeye çalışıyorum. Ama önce sizin sevdiklerinizden başlayayım bu sefer:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de iş yaparken vs. odaklanıp dinleyemiyorum ama kahvaltıda dinlemek güzel oluyor Mr. Kaplan :)

   Sil
 7. Podcast dinlemeye sevgili Momentos'un kanalı sayesinde alıştım desem haksız sayılmam vallahi. 1 ve 2. podcast kanallari favorim. Diğerine muhakkak bakacağım. Teşekkürler. ☺️

  YanıtlaSil
 8. Ben Momentos hariç podcast dinlemiyorum. Valla dinleyemiyorum ya neden acaba? 🤔

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de Momentos'ta önce dinleyemiyordum. Ne zaman denesem işe dalip kopup gidiyordum ama Momentos'la durup dinlemeyi öğrendim :)

   Sil
 9. podcast dinlemek keyifli oluyor:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özellikle kahvaltı yaparken dinlemeye bayılıyorum :)

   Sil
 10. Podcastler benim uzak olduğum bir konu ama birkaç arkadaşımdan Ortamlarda Satılacak Bilgi hesabını duydum. Çok beğenmişler. Onu tavsiye edebilirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler :) Evet, ben de dinliyorum o podcasti, güzel bölümleri var :)

   Sil
 11. Momentoscuğumun sesi huzur verici gerçekten de ☺️

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle :) Güne illa ki Momentos'la başlıyorum :)

   Sil

Eylül Meydan Okuması #24

24- Nelere şükrediyorsun? En başta "bugünün bir yarını var" bilinci ile varolduğuma ve kendimi kurtarmak için elimden geldiğince ç...